Çocuk Üniversitesi Etkinliği Gerçekleştirildi


 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine uygulamalı eğitimi özendirmek amacıyla gerçekleştirilen Çocuk Üniversitesi etkinliği gerçekleştirildi.

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki öğrencilerin çağın gereklerine göre çok yönlü insanı olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacı doğrultusunda Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Çocuk Üniversitesi etkinliği çeşitli alanlarda eğitim programları, bilim ve doğa kampları, sergiler, bilim okulları ve uygulamalı öğrenme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen programları ile Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampusunda gerçekleştirildi.

 Programa Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serbülent Sevdi, Yenişehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ziver Deniz, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencilerin keyifli dakikalar geçirdiği etkinlikte, Hacivat-Karagöz, Orta Oyunu, Drama gösterileri, spor etkinlikleri ve birçok ilgi çeken aktiviteler dikkat çekti.(bülten)

   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
   HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA