Pes artık! | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

Pes artık!


 

Mersin’de bir lise önünde çekilen görüntü pes artık dedirtti. Görüntüde, bir araç yaya geçidini kullanarak yayaların şaşkın bakışları arasında karşı yola geçti.

SONER AYDIN

Mersin’de bir vatandaş tarafından kaydedilen görüntülerde bir araç; sürücülerin trafik kurallarını nasıl alt üst ettiğini gözler önüne serdi. Merkez Akdeniz İlçesine bağlı İmam Hatip Lisesi önünde çekilen görüntüde, bir araç karşı yola geçmek için yayalar için ayrılmış olan yaya geçidi kullanıyor. 50 metre ilerideki döner kavşağa gitmekten aciz araç sürücüsünün yaya geçicindeki görüntüsü şaşkınlık yarattı. Yayalar için ayrılan geçidin daha önce de bilinçsiz sürücüler tarafından kullanıldığı dile getiren görgü tanığı, “Burası yüzlerce öğrencinin kullandığı lisenin önü. Araçlar 50 metre ilerideki döner kavşağı kullanmak yerine buradan geçiyor. Yayaların kullanması gereken yolu araçlar kullanıyor. Yetkililerin önlem alması için illa birinin ezilmesi mi gerekiyor” diye yetkililere çağrıda bulundu. Yine Toroslar’da çekilen başka bir görüntüde de araç sürücüsü yaya yolundan karşıya geçmeye çalışıyor. 



   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!





  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 




  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 




sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA