Tabipler, Uğurhan’la ‘yola devam’ dedi | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

Tabipler, Uğurhan’la ‘yola devam’ dedi


 

Mersin Tabip Odası’nın, Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Ful Uğurhan yeniden başkanlığa seçildi.

Gülsen Kaya

Mersin’in en etkin sivil toplum kuruluşlarından Tabip Odası Genel Kurulu, haftasonu yapıldı. Odada gerçekleşen genel kurulda mevcut Başkan Dr. Ful Uğurhan başkanlığındaki tek liste ile seçime gidildi. Bin 800 üyeden çoğunun oy kullandığı seçimlerde Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ile Hüseyin Çamak da meslek odalarını yalnız bırakmadılar. Seçimler sonucunda Uğurhan’ın yeni yönetimi, gerekli oyu alarak, yeniden göreve geldiler. Yeni Yönetimde; Ful Uğurhan, Gülden Ersöz, Ruhsar Uçar, Ayşe Sıdıka Çöl, Ahmet Burhan Söker, Mahir Baloğlu, Ali Can görev alan isimler oldular.

YENİ DÖNEMDE DE ALANLARDAYIZ

Yeniden Tabip Odası Başkanlığı’na seçilen Uğurhan, yeni dönemde de; Türk Tabipler Birliği’nin ilkeleri doğrultusunda, mesleğin etik değerlerini savunmaya, meslektaşlarının ve halkın sağlık hakkını savunmaya devam edeceklerini söyledi. “Yeni dönemde de alanlarda olacağız” diyen Uğurhan, “Meslektaşlarımız genel kurulumuza çok büyük ilgi gösterdi ve bu süreci bir bayram havasında yaşadık. Bu birlikteliğimizi yeni dönemde de güçlenerek sürdüreceğiz” dedi.

 

 


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA