‘Birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz’ | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

‘Birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz’


 

Haber Merkezi

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, 13 ilçe milli eğitim müdürü ve il milli eğitim müdürlüğü birim amirleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, "Birlik içinde tüm projelerimizi hayata geçirecek, evlatlarımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca başkanlığında 13 ilçe milli eğitim müdürü ve il milli eğitim müdürlüğü birim amirlerinin katılımıyla aylık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Milli Eğitim Bakanlığının '2023 Türkiye Yüzyılı, Eğitimin Yüzyılı' vizyonuyla sürdürülen projeler ve yapılacak olan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, "Bakanımız Mahmut Özer'in Ankara'da gerçekleştirdiği toplantılarda verdiği talimatlar ve bakanlığımızın vizyonu çerçevesinde çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam edeceğiz. Sizlerin özverili ve sahayla sürekli iletişim halinde yürüteceği çalışmalar, eğitimin niceliği ve niteliğinin artması açısından çok önemli. İlçenizdeki her türlü sorun, ihtiyaç ya da örnek nitelikli çalışmayı bizlerle paylaşın lütfen. Birlik içinde tüm projelerimizi hayata geçirecek, evlatlarımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Çalışmalarınız için sizlere en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA