Mersin’de başarılı öğretmenler ödüllendiriliyor | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

Mersin’de başarılı öğretmenler ödüllendiriliyor


 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, ilçe milli eğitim müdürlüklerince belirlenen haftanın öğretmenlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

Alanında oluşturduğu fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile haftanın öğretmeni olan Tarsus Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni Mustafa Kemal Çelik, Milli Eğitim Müdürü Adem Koca'nın misafiri oldu. Eğitim, öğretim süreçlerinin en sağlıklı ve verimli yürütülmesinin öğretmenlere bağlı olduğunu belirten Müdür Koca, "Rehberlik ve psikolojik danışmanlık, sadece öğrencilerimize değil velilerimize ve öğretmenlerimize de ulaşan, okullarımızda kritik görevler üstlenen bir branştır. Mustafa Kemal Çelik öğretmenimiz, okulda öğrencilerimize, velilerimize, meslektaşlarımıza verdiği desteğin yanı sıra yazdığı kitaplarla tüm vatandaşlarımıza ulaşmakta, değerli bilgilerini paylaşmaktadır. Kıymetli öğretmenimize gösterdiği üstün çabalar ve yenilikçi çalışmalarından dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Evlatlarımız için çalışan, tüm engelleri aşarak çocuklarımıza ulaşan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan tüm meslektaşlarıma her daim yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Mustafa Çelik ise takdir ve taltiflerinden dolayı Müdür Koca'ya şükranlarını ifade ederek, meslek hayatı boyunca çalışmalarını aynı titizlik ve özveriyle yürüteceğini belirtti. (iha)


   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA