GÜLNAR’DA BELEDİYECİLERE MEVZUAT EĞİTİMLERİ VERİLDİ | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

GÜLNAR’DA BELEDİYECİLERE MEVZUAT EĞİTİMLERİ VERİLDİ


 

Haber Merkezi

 

Gülnar Belediyesi’nde görev yapan personele yönelik olarak planlanan belediye hizmet standartlarını geliştirmeye yönelik Hizmet İçi Eğitim programları devam ediyor.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen eğitim programı Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi’nin desteğiyle Eğitmen Emre Başpınar tarafından yürütüldü.

Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği hizmet içi eğitim programında “Mevzuat Eğitimleri” konuları ele alındı.

Gülnar Belediyesi olarak eğitimlere büyük önem verdiklerini ve belediye personeline yönelik eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini söyleyen Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; "Biz her alanda eğitimi ve yenilenmeyi birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Türkiye Belediyeler Birliği ve Gülnar Belediyemiz iş birliğiyle verilen bu eğitimler kurumumuz adına oldukça önemlidir. Belediye personellerimizin her yönü ile gelişmesi ve daha iyi hizmet edebilmesi amacıyla eğitim programlarını planlıyoruz. Amacımız vatandaşımıza daha etkin, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler sağlamak. Her alanda bu eğitimlerimize devam edeceğiz. Eğitim faaliyetlerinde bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı Türkiye Belediyeler Birliği'ne ve personelimize verdiği eğitimlerden dolayı Emre Başpınar’a teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA