DEVA PARTンSン誰DE BAYRAMLA゙MA TヨRENン YAPILDI | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

DEVA PARTンSン誰DE BAYRAMLA゙MA TヨRENン YAPILDI


 

Haber Merkezi

 

Demokrasi ve Atlm Partisi (DEVA) Mersin ンl Bakanlnda bayramlama töreni yapld. ンl ve ilçe tekilatlar ve parti gönüllülerinin de youn katlm gösterdii bayramlama töreninde DEVA Partisinin her geçen gün artan ilgi nedeniyle yaanan memnuniyet dile getirildi.

Mersin ンl Bakan Cenk Cenkcimenolu’nun yan sra il yöneticileri, ilçe bakanlar ve partililerin yer ald törende bayramlarda birlik ve beraberliin önemine dikkat çekildi.

Törende ksa bir konuma yaparak tüm vatandalarn bayramn kutlayan Bakan Cenk Cenkcimenolu, DEVA Partisi, ンl ve ンlçe tekilat yönetimlerine, ンlçe Bakanlarna, mahalle temsilcilerine gayretleri ve çalmalarndan dolay ayr ayr teekkür ettiini belirtti.

 

“GÜZEL BンR GELECEK BIRAKMA KAYGISINDAYIZ”

Türkiye’de yaayan tüm çocuklar için güzel bir gelecek brakma kaygsyla bir araya geldiklerine vurgu yapan Bakan Cenkcimenolu, ”Hepimiz için bereket dilediimiz pandemi sonras çok zor koullarda geçirdiimiz bereket dolu bir Ramazan Ay’n geride braktk. Bizler DEVA Partililer olarak iki yldr Türkiye’de gelecek nesillere iyi bir Türkiye brakmak umuduyla yola çkm, çalkan ve dürüst insanlar olarak ara vermeden çalmaya devam ediyoruz. Maalesef mevcut hükümetin yapt uygulamalar ülkemizi her geçen gün daha karanlk bir yere doru tamaktadr. Kendimiz için deil çocuklarmzn geleceiyle ilgili duyduumuz kayg bizleri daha çok çalmaya tevik ediyor. Zorlu pandemi koullarnda bile tekilatlanma çalmalarmz büyük özveriyle yapyoruz. Bizler tekilatlarmz ile birlikte ramazan boyunca her gün vatandalarla beraber olduk. ンlçelerimizde ve bütün mahallelerimizde sorunlar dinledik, çözümlerimizi anlattk. Bildiiniz üzere siyasi partiler ihtiyaçtan kuruluyor. Giderek büyüyen ve her seferinde de Sn. Genel Bakanmz Ali Babacan’n önderliinde siyasi parti olmann gururunu yayoruz. Hepimizin sorumluluu çok fazla. Bu nedenle sizlere bir kez daha teekkürlerimi iletiyorum. Sn. Genel Bakanmzn katlmyla çevrimiçi olarak gerçekletirdiimiz bayramlama bulumasnda da ifade ettii gibi; Türkiye seçim sathna girmitir. Kaybedecek bir günümüz bile yok. Planl çalmak zorundayz. Bu zorunluluk bizim çocuklarmza olan borcumuza ait. Bizler Türkiye’de umudun adyz” dedi.


   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!


  HABERCン GAZETESン
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2023 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA