TGS’DEN GAZETECİLERE 1 MAYIS ÇAĞRISI! | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

TGS’DEN GAZETECİLERE 1 MAYIS ÇAĞRISI!


 

Türkiye Gazeteciler Sendikası, 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü’nde aralarında Mersin’in de olduğu 8 ilde alanda olacaklarını söyleyerek, gazetecileri alanlara çağırdı.

Haber Merkezi

 

Türkiye Gazeteciler Sendikası, 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü’nde 8 ilde alanda olacaklarını söyleyerek, gazetecileri alanlara çağırdı. 

TGS tarafından yapılan açıklamada, “Yoksulluğa, işsizliğe, güvencesiz çalışma koşullarına ve baskılara karşı taleplerimizle meydanlarda buluşuyoruz. Sizi de ‘birlikte güçlüyüz’ demek için 1 Mayıs günü aramızda görmekten mutluluk duyacağız” denildi. 

TGS toplanma alanlarını ve saatlerini şu şekilde açıkladı: İstanbul saat: 11.00 yer: Maltepe Cevahir Otel önü, Ankara saat: 14.00 yer: Tandoğan Meydanı, İzmir saat: 11.30, yer: Alsancak Liman Girişi önü, Adana saat: 15.00 yer: Uğur Mumcu Meydanı, Diyarbakır saat: 10.00 yer: İstasyon Meydanı, Mersin saat: 10.15 yer: Cumhuriyet Meydanı Sahne Önü, Eskişehir saat: 12.00 yer: Ulus Anıtı, Kocaeli saat: 12.00 yer: Doğu Kışla. 

 


   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA