AVUKATLARDAN OTOPARK EYLEMİ! | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

AVUKATLARDAN OTOPARK EYLEMİ!


 

Adana Barosu avukatları, Mersin Adliyesi otoparkı avukatlara ücretsizken, Adana Adliyesi’nde ücretli olmasına itiraz etti. İtirazın ardından 10 yıldır ücretsiz olan Mersin Adliyesi otoparkı da avukatlar için ücretli oldu. Bu defa Mersinli avukatlar duruma itiraz etti.

HEDİYE EROĞLU

 

Geçen yıl açılan yeni Adana Adliyesi’nin otoparkının açıldığı tarihten beri ücretsizken, yaklaşık bir ay önce giriş-çıkışlara bariyer konularak, ücretli hale getirilmesi tepki çekmişti. Avukatlar Adana Adliyesi’ndeki otopark ücretine itiraz edince Mersin’de de otopark ücretli oldu!

Ancak hizmete girdiği 10 yıldan buyana avukatlara ücretsiz olan Mersin ve Tarsus Adliyesi otoparkının, Adalet Bakanlığı İş Yurtları Kurumu tarafından avukatlara ücretlendirilmesi Mersin’de tepki çekti.

Mersin Barosu adliye önünde otoparkın ücretli hale getirilmesine karşı eylem yaparak, basın açıklaması ile kararın geri alınmasını istedi.

 

 

 

 

 

 

 

 


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA