DEVA PARTİSİ 2 YAŞINDA | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

DEVA PARTİSİ 2 YAŞINDA


 

Üye sayısını bir yılda 5’e katlayan Demokrasi ve Atılım Partisinin (DEVA) kuruluşunun 2. Yıldönümü, Mersin İl Başkanlığı tarafından pasta kesilerek kutlandı.

Haber Merkezi

 

Demokrasi ve Atılım Partisinin (DEVA) kuruluşunun 2. Yıldönümü Mersin İl Başkanlığı tarafından pasta kesilerek kutlandı. Kutlamaya, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe başkanlar, ilçe yönetimleri ve gönüllüler katıldı. Partisinin kuruluşunun ikinci yıl dönümünü kutlayan Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, iki yıl gibi bir sürede milletin umudu olduklarını söyleyerek, geride kalan sürede, Türkiye’de ekonominin ve siyasetin çok daha geriye gittiğini ifade etti. Başkan Cenkcimenoğlu, “Milletimiz, içerisinde bulunduğu duruma karşı ‘Çözerse yine Babacan çözer’ söylemini geliştirdi. Her geçen gün üye sayımızı artırıyoruz. Halkımızı içinde bulunduğu bu kötü durumla baş başa bırakmayacağız” dedi.

 

“9 MART 2020 GÜNÜ DÖNÜM NOKTASIDIR”

İki yılda çok önemli çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Cenkcimenoğlu, “DEVA Partisi’nin kuruluşu herhangi bir olay değildir. 9 Mart 2020 günü, önümüzdeki on yılların takvim yapraklarına Türkiye’nin dönüm noktası olarak geçecektir. Çünkü DEVA Partisi’nin kuruluşu; krizlere ‘yeter artık’ diyerek ‘istikrarlı günlere’ kavuşmak isteyen kadroların harekete geçişidir. DEVA Partisi; kayırmacılığa karşı hakkaniyetin sesidir. DEVA Partisi; Türkiye’nin gece yarısı karanlığında, keyfi kararlarla, bir çadır devleti gibi yönetilmesini, içine sindiremeyenlerin hareketidir. Bizim davamız adalet davasıdır” şeklinde konuştu.

 

“ÜYE SAYIMIZI BİR YILDA 5’E KATLADIK”

Mersin’de de çalışmalarını büyük heyecan ve hırsla sürdürdüklerini belirten Başkan Cenkcimenoğlu, “DEVA Partisi’nin üye sayısını bir yılda 5’e katlayarak, tarihi bir başarının altına imzamızı attık. Altı ayrı alanda eylem planlarımızı açıkladık.  Şairin dediği gibi, ‘içimizde bir iş görmenin saadetiyle’ ilerliyoruz. Kadrolarımız hazır, çözümlerimiz hazır, bu pazar seçim olsa DEVA hazır” diye konuştu.

Başkan Cenkcimenoğlu daha sonra İlçe Başkanları ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle ayrı ayrı toplantılar yaparak geride kalan iki yıl ve önümüzdeki sürecin değerlendirmesini yaptı.


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA