MERSİN’DE 2021 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

MERSİN’DE 2021 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI


 

Haber Merkezi

 

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, fidanlık müdürlüğünde gerçekleşen toplantıda 2021 gerçekleşmelerini ve 2022 yılı hedeflerini değerlendirdi.

Toplantıya Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Fulin, Beyhan Altıntaş ve Yaşar Yaman Sağlam, şube müdürleri, bölge müdürlüğü orman idari avukatı, etüt proje başmühendisi, orman işletme müdürleri ve fidanlık müdürü katıldı.

Bölge Müdürü Akduman açılış konuşmasında “2022 yılının ilk toplantısının ülkemiz, milletimiz ve kurumumuz için hayırlara vesile olmasını dilerim. 2021 yılında tüm faaliyetlerde program üstünde gerçekleşmelerin sağlanmasında emeği geçen her kademede görev yapan personelimize teşekkür ederim. 2022 yılının çok daha başarılı ve verimli geçeceğine inandığımı belirtmek isterim. Bu anlamda işletme müdürlerimizden isteğim adaletli, hoşgörülü, güler yüzlü olmaları, iş disiplinine uygun hareket etmeleri, bizlere emanet edilen kamu kaynaklarını tasarruf tedbirlerine uygun şekilde yönetmeleridir.  Programlarımızı yılın son çeyreğine bırakmadan, Tarım ve Orman Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğümüz politikalarına yakışır şekilde, kaliteden ödün vermeme, kontrolü elden bırakmama konusunda hassas davranacağınızı biliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

2021 yılında yaşanan büyük orman yangınlarıyla ilgili yapılan çalışmalarla hakkında Gülnar ve Silifke Orman İşletme Müdürleri bilgilendirme yaptılar.

Şube müdürleri ile  işletme müdürlükleri 2021 yılı performanslarını ve 2022 yılı hedeflerini değerlendiren sunumlarının ardından toplantı sona erdi.

 


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA