BンZ BンZE MORAL AK゙AMLARI誰DA ヨミRENCンLER DOYASIYA EミLENDン | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

BンZ BンZE MORAL AK゙AMLARI誰DA ヨミRENCンLER DOYASIYA EミLENDン


 

Haber Merkezi

 

"Biz Bize Moral Akamlar" projesi kapsamnda, Mersin Gençlik ve Spor ンl Müdürlüü bal Tarsus örenci yurtlarnda düzenlenen etkinlikle örenciler doyasya elendi.

 

Gençlik ve Spor Bakanl tarafndan Pandemi sürecinde olumsuz etkilenen örencilerin moral ve motivasyonlarn yükseltmek, birbirleri ve idare ile etkin iletiim kurabilmelerini salamak amacyla hayata geçirilen program kapsamnda Mersin Gençlik ve Spor ンl Müdürlüü bal Tarsus kz ve erkek örenci yurtlarnda barnan örencilere yönelik canl müzik eliinde, yöresel ikramlar sunularak elenceli vakit geçirmeleri saland.

 

Mersin Gençlik ve Spor ンl Müdürü Ökke Demir ve Tarsus ンlçe Müdürü Memet Öztürk, yurt müdürleri, yurt personelleri ve örencilerin katld "Biz Bize Moral Akamlar" etkinliinde örenciler canl müzik eliinde elenceli anlar yaad. Tarsus kz ve erkek örenci yurtlarnda gerçekletirilen programda konuan Mersin Gençlik ve Spor ンl Müdürü Ökke Demir, "Gençlik ve Spor Bakanlmz tarafndan Pandemi sürecinde olumsuz etkilenen siz deerli örencilerimizin moral ve motivasyonunuzu arttrmak amacyla hayata geçirdii 'Biz Bize Moral Akamlar' etkinlikleri ile siz kymetli gençlerimize moral vererek derslerinize ve snavlarnza daha iyi adapte olmanz istedik. Bu etkinliklerimizi ンl müdürlüümüze bal tüm yurtlarmzda barnan örencilerimiz için düzenliyoruz. ンl müdürlüümüz tarafndan gerçekletirdiimiz etkinliklerimize katlan herkese teekkür eder, örencilerimize iyi elenceler diliyorum." ンfadelerini kulland.


   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!

  HABERCン GAZETESン
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 
  SOSYAL MEDYA
 

  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2022 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA