ESNAF SENİNLE PROJESİ AFİŞE ÇIKTI | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

ESNAF SENİNLE PROJESİ AFİŞE ÇIKTI


 

Haber Merkezi

 

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde yürütülen ve yerel esnaf ile taciri tüketiciyle on-line platformda buluşturacak “Esnaf Seninle “projesinin tanıtım afişleri hazırlandı. Afişler, platforma üye esnaf ve tacirlerle  gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısı sonrası,  üye işyerlerine asılacak, ardından billboardlarla tanıtıma hız verilecek.

Esnaf Seninle Projesi tanıtım afişleri Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hizmet binasında, Birlik Başkanı Talat Dinçer ile Mersin TSO Başkanı Ayhan Kızıltan tarafından kamuoyuna tanıtıldı. Tanıtım toplantısında konuşan Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, sisteme kayıtlı esnaf ve tacirlerle meslek grupları dahilinde en kısa sürede bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yapılacağını, bu arada hukuksal sorunların aşılması adına sözleşme metinleri üzerinde mutabakat sağlanacağını bilgisini verdi.

Dinçer, yerel esnafı dijital platforma taşıma ve yeni nesil e-ticarete entegre etme adına çok önemli bir adım olan Esnaf Seninle Projesini  hayata geçirerek, kente bir başarı hikayesi kazandırma amacında olduklarını belirterek, bu bağlamda, sisteme Mersin Büyükşehir Belediyesi sosyal projesi olan Hakkkart uygulamasına dahil etme amacında olduklarını, bu doğrultuda Mersin Büyükşehir ve merkez ilçe Belediye Başkanları ile görüşerek, yerel idareleri bu platforma taşıma amacında olduklarının altını  çizdi.

Mersin TSO Başkanı Ayhan Kızıltan ise, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile ortaklaşa yürüttükleri Esnaf  Seninle projende son aşamaya geldiklerini ifade ederek,  “ Kentimizdeki esnafımız ile tacirimizi on-line platforma taşıyarak e ticarete taşıdığımız projemiz hızla devam ediyor. Sisteme, kentimizdeki Toros, Alda, Meriş, Lale Gıda gibi firmaları da dahil ederek, esnafımızı ve tacirimizi e ticarete dahil edeceğiz. Geliştirilen bir yazılım ile tüketici, esnaf ve üreticiyi buluşturan dijital platformun hazırlanan tanıtım afişleri, yapılacak bir dizi çalışma sonrası üye işyerlerine asılacak. Daha sonra ise billboardlarla tanıtım yapacağız ve ardından lansmana geçeceğiz.  Bir Mersin markası haline getireceğimiz projemiz kentimize, kentlimize hayırlı olsun” dedi.

Afiş tanıtımında Mersin TSO Sayman üyesi Cem Bücüğe, Esnaf Seninle yazılımı firması temsilcisi serkan Karakaya Mersin ESOB Genel Sekreteri Cevdet Tekbaş, Mersin TSO Genel Sekreteri Kadir Dölek'de hazır bulundu.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA