BA゙KAN CENKCンMENOミLU誰 DAN KEBAPヌILARA DESTEK PANKARTI | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

BA゙KAN CENKCンMENOミLU誰 DAN KEBAPヌILARA DESTEK PANKARTI


 

Haber Merkezi

 

MHP Genel Bakan Devlet Bahçelinin konumasnda dile getirdii “Bölücü Kebapçlar’ sözü yank bulmaya devam ediyor. Demokrasi ve Atlm Partisi Mersin ンl Bakan Cenk Cenkcimenlu, parti binasna ast pankartla tepkisini dile getirdi.  15 Ekim 25021 Cuma günü Genel Bakan Ali Babacan’n katlmyla 1. Olaan Genel Kurulunu gerçekletirecek olan DEVA Partisi ンl Binasna,  “Bütün Kebapçlar Bamzn Tacdr” yazl dev bir pankart asan Bakan Cenkcimenolu, iktidar kanadnda oy kayb sürdükçe toplumun her kesimiyle kavgal hale geldiini ifade etti.

Partili Cumhurbakan dönemi sonras Türkiye’nin çok büyük bir irtifa kayb yaadn dile getiren Bakan Cenkcimenolu, “Her kesimle kavga halindeler. Örenciler, esnaflar, sanatçlar, yatrmclar, toplumun farkl kesimleri Partili Cumhurbakan ve onun küçük ortann hedefi haline geliyor. Sayn Bahçeli’nin son olarak da kebapçlar bölücü olarak nitelendirmesi son derece yakksz ve anlamsz bir tutumdu. Biz de kebap seven bir toplum olarak buna tepkimizi göstermek amacyla ンl Binamza destek veren bir pankart açtk” dedi.

15 Ekim Cuma günü 1. Olaan Mersin ンl Kongresi için, Genel Bakan Ali Babacan’ bir kez daha Mersin’de arlayacak olmann mutluluunu yaadklarna vurgu yapan Bakan Cenkcimenolu, “Genel Bakanmz Sayn Ali Babacan Mersin’i ve tekilatmzn burada yapt çalmalar çok seviyor. 9 ay gibi ksa bir sürede üçüncü kez Mersin’i ziyaret edecek olmas bunun en güzel göstergesidir diye düünüyorum. Çünkü Mersin çok önemli bir kent ve liman, OSB’si, turizm bölgesi ve Serbest Bölgesiyle Türkiye ekonomisinin de belkemii konumunda. Sayn Babacan da bu bilinçle 90 gün ve 360 günde gerçekletireceklerini aktard eylem planlarnn bir ayana mutlaka Mersin’i alyor. Kendisine, Mersin’e gösterdii ilgi ve destek nedeniyle tekilatmz ve Mersin adna teekkürlerimi sunuyorum” diye konutu.

Bakan Cenkcimenolu, tüm Mersinlileri 15 Ekim 2021 Cuma günü Atatürk Park Valilik karsnda bulunan Büyükehir Belediyesi Kongre Merkezinde gerçekleecek olan 1. Olaan Mersin ンl Kongresine davet etti.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!  HABERCン GAZETESン
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2021 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA