MEÜ AKADEMİSYENİNE ‘EN İYİ BİLDİRİ’ ÖDÜLÜ | Mersin Haberci Gazetesi
     
 
 
 
 
 

MEÜ AKADEMİSYENİNE ‘EN İYİ BİLDİRİ’ ÖDÜLÜ


 

Haber Merkezi

 

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu’nun Çalışması 6. Uluslararası Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi'nde ‘En İyi Bildiri’ ödülüne layık görüldü.

Bilim dünyasının en katılımcı kongreleri arasında yer alan EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresinin 6’ncısı 16-18 Eylül 2021 tarihleri arasında, International  Gorazde University (Bosna Hersek), Bolu Abant izzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ),  CEOTEKMER, Varna Free University (Bulgaristan), International Vision University, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, University Of Prizren (Kosova), Suffolk University (UK), Yessenov University (Kazakistan), Balıkesir Üniversitesi, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ve Aksaray Belediyesi iş birliği ile çevrimiçi olarak düzenlendi.

Kongrenin açılış konuşmalarında ise Kongre Başkanı Prof. Dr. Himmet Karadal, "Dünyanın en etkili bilim insanı ödülüne" layık görülen Doç. Dr. A. Mohammed Abubakar, Doç. Dr. Muhammet Saygın, Uluslararası Gorazde Üniversitesi Kurucusu Doç. Dr. M. Naci Efe ve Edina Brutus yer aldı.

26 ülkede bulunan 104 üniversiteden 184 akademisyen katıldığı 6. EMI kongresinde, Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğr. Üyesi ve Girişim Limanı Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu'nun "Factors Effecting Automotive Companies’ Exporting Performance: Factor Analysis of ‘Ford, TOFAŞ and Honda’ Between the Years 2009 and 2019" çalışması ise en iyi bildiri ödülüne layık görüldü.

MEÜ’den Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, çalışmasının kongredeki nitelikli bildiriler arasından jüri tarafından en iyi bildiri ödülüne layık görülmesinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA