FETヨ/PYD誰ンN EVLENDンRME-ンZDンVAヌ YAPILANMASINA OPERASYON


 

Haber Merkezi

 

Fetullahç Terör Örgütü/Paralel Devlet Yaplanmas'nn (FETÖ/PDY) 'evlendirme-izdivaç mesulü' olan kiilere yönelik Mersin merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonlarda gözaltnda alnan 9 üpheliden 3'ü tutukland.

Mersin ンl Emniyet Müdürlüünden yaplan açklamaya göre, Cumhuriyet Basavcl koordinesinde Kaçakçlk ve Organize Suçlarla Mücadele ゙ube Müdürlüünce, FETÖ/PDY silahl terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deifresine yönelik yürütülen çalmalarda, örgütün gizli haberleme program 'ByLock' kullanc kayd bulunan, mahrem yaplanma içerisinde faaliyet yürüttüü tespit edilen ayrca örgüt içerisinde 'evlendirme-izdivaç mesulü' olan ve örgütsel faaliyetlere katld anlalan ahslara yönelik operasyon düzenlendi.

Mersin merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonlarda, 9 üpheli gözaltna alnd. Mahkemeye sevk edilen üphelilerden 3'ü tutuklanrken, 6's 'adli kontrol' kapsamnda serbest brakld. Firari 2 üphelinin ise arand bildirildi.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!  HABERCン GAZETESン
   HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2021 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA