MERSンN FOTOミRAF DERNEミン誰DE YENン YヨNETンM GヨREVDE


 

Haber Merkezi

 

Mersin Fotoraf Dernei yeni yönetimi yaplan seçimle görevine balad. Bakan Krd: “Önceliimiz hep fotoraf oldu.”

Mersin Fotoraf Dernei, salgn kurallar gereince iki ylda bir düzenlenen yönetim kurulu seçimini Yeniehir Belediyesine ait çok amaçl salonda gerçekletirdi. Mevcut yönetimin Dernek yönetimine devam etmeme karar sonrasnda Dernek Bakanlna Hayrettin Krd seçildi. ンki adayn olduu seçimi oy çokluuyla Hayrettin Krd ve ekibi ald.

Dernek seçiminde, Bakanla seçilen Krd’nn yönetim kurulunda çalaca asil ve yedek üyeler; Ahmet Yenmez, Yldz Özlüta Tutal, Fatma Beyza Yalçn, Kemal Tekin, Ümit Tekin, Sercan ンngilok, Zafer Özer,Sevtap ンnal, Sevinç Dinçer’den oluuyor. Dernek danma kurulu üyeleri; Seyfi Arslan, Turan Sezer, Mustafa ゙ahbaz. TFSF delegeleriyse Hayrettin Krd, Erol Özer, ゙emi Ayatar, Mevlüt Özalp, Adem Karakaya oldu.

 

“FOTOミRAF HEP ÖNCELンミンMンZ OLDU”

Bakan Krd, otuz dört yllk bir Derneiz. Derneimiz fotorafta Mersin için olduu kadar, ülkemiz için de en saygn sivil toplum örgütlerinden biri, Dünya’da da Federasyonda önemli, saygn bir yere sahibiz. Daha önce olduu gibi Derneimizde fotoraf hep önceliimiz olacak dedi.

Bakan Hayrettin Krd açklamasna: “Derneimizin kapal olduu pandemi sürecinde, üyelerimize d ortamda fotoraf çekme frsatlar yaratmak, bu amaçla ehrimizde yaanan faaliyetlerin içerisinde olmak istiyoruz. Sivil veya resmi birçok kurum ile irtibata geçerek, gerekli izinleri alarak, küçük gruplar halinde belli projeler üzerinde fotoraflar üretmek ve üyelerimizle birlikte bu zor dönemi fotoraf çekerek deerlendirmek niyetindeyiz.” diye devam etti.

 

“DERNEK YÖNETンCンLンミン GÖNÜLLÜLÜK ÖZVERンDンR”

Bakan Hayrettin Krd, Dernek yöneticiliinin, gönüllülük ve özveriden olutuuna da söyledi. Mersin Fotoraf Dernei Bakan Hayrettin Krd; “Üyelerimiz, beni ve arkadalarm Derneimiz yönetimine layk gördüler, hepsine teekkür ederim. Bizler bugünlerde çektiimiz fotoraflar ile salgn süreci bittiinde Derneimizde sunumlarn yapacamz pek çok gösterimiz olacaktr. Ayrca o günlerde hazrlamay planladmz Dernek içi fotoraf stüdyosunda da neler çekeceimizi imdiden birlikte planlayabiliriz.  

Kurulduu günden bugüne görev yapm olan tüm yönetimlerin emekleri ile Türkiye de belli bir yere gelmi olan Derneimizi daha da ileri seviyelere tamak amacndayz.  Dernek yöneticiliinin gönüllülük, özveri ve mütevazilik isteyen bir i olduunun bilincindeyiz. Fotoraf çekmek isteyen her üye bizim için önceliklidir. Onlarn fotoraf üretmesine imkan salamak ana amacmz olacaktr. Derneimizin imkanlarn biliyoruz, bu imkanlar dorultusunda en yetkin olan yapacaz” dedi.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!  HABERCン GAZETESン
   HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2021 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA