EN ンYン PROJE ヨDワLワ; KADRン ゙AMAN LンSESン誰E


 

Haber Merkezi

 

Kadri ゙aman MTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, “Climate Volunteers” Projesi ile eTwinning’te en büyük ödül olan Avrupa ödüllerinde, 16-19 ya kategorisinde en iyi proje ödülüne layk görüldü.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odas (MTSO) Yönetim Kurulu Bakan Ayhan Kzltan, Kadri ゙aman MTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nural Geyik’i ziyaret ederek hazrladklar proje ile gösterdikleri uluslararas baardan dolay tebrik etti. Proje kurucusu Biyoloji Öretmeni Nesrin Kurt, ンngilizce Öretmeni Ayça Türkcan ve Rehber Öretmen Gökhan Türkcan’n da elik etti.

Baarlarndan dolay tüm öretmen ve örencileri tebrik eden Bakan Kzltan, ardndan teknik okullarn önemine dikkat çekti. “Son 20-25 yldr teknik eitim sekteye uram olsa da ülke ekonomisini kurtaracak olan teknik eitimdir. Artk herkes üniversite mezunu. Sanayiciler çaltracak teknik ara eleman bulamaz oldu” diyen Kzltan Teknik Eitim Mevzuatnn yeniden düzenlenmesi gerektiini vurgulad.

   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!  HABERCン GAZETESン
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCン SPOR
 


  BンK ンLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NヨBETヌン ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com yesidir

 
         
ANASAYFA HABER AR゙ンVン KワNYE ンLETン゙ンM GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com ゥ Copyright 2016-2021 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA