PERSONELE DOĞRUDAN TEMİN VE İHALE KANUNU EĞİTİMİ


 

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından; Akdeniz Belediyesi’nin tüm hizmet birimlerinde görevli personeline yönelik olarak, ‘Doğrudan Temin ve Kamu İhale Kanunu Mevzuatı’ gibi konularda eğitim verildi.

Haber Merkezi

 

Akdeniz Belediyesi, hizmet içi eğitim programlarıyla; yöneticiler ve personeli bilgilendirmek ve güncel mevzuata hâkim olmalarını sağlamaya dönük etkinliklerine devam ediyor. Türkiye Belediyeler Birliği ve Doğu Akdeniz Belediyeler birliği katkılarıyla; Türkiye Belediyeler Birliği Destek Hizmet Müdürü Halil İbrahim Azak tarafından, belediye konferans salonunda sunum gerçekleştirildi.

Belediye birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen sunumda; Mali Hizmetler, Destek Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Hukuk İşleri, Arşiv, Zabıta, Bilgi İşlem, İmar ve Şehircilik, Ruhsat Denetim, Yapı kontrol, Park Bahçeler, Fen İşleri ve Çevre Koruma müdürlüğü personeline, mevzuattaki güncel bilgi ve değişikliklerle ilgili eğitim verildi. Sunumda ayrıca; kişisel gelişim, iletişim becerileri, öfke yönetimi gibi mevzuat dışı konularda da sunum yapıldı.

Başkan Gültak; “İş ve işlemlerin hızlı ve eksiksiz yürütülmesi önemli”

Belediyelerde hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla, hizmet içi eğitimleri ile personelin kapasitesinin yükseltilmesine önem verdiklerini vurgulayan Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; göreve geldiklerinden bu güne dek, bu konudaki talep ve eleştirileri de dikkate aldıklarını söyledi.  Belediyelerde yürütülen iş ve işlemlerin hızlı, eksiksiz, zamanında ve sorunsuz şekilde sürdürülmesinin önemine de dikkat çeken Başkan Gültak; vatandaş memnuniyetine önem verdikleri kadar, belediyede personelinin de gerek eğitim, gerek motivasyonunu önemsediklerini sözlerine ekledi.

   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA