CHP HEYETİNDEN MTOSB’YE ZİYARET


 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve beraberindeki heyet Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni (MTOSB) ziyaret ederek sanayiciler ile bir araya geldiler.

Haber Merkezi

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Cengiz Gökçel, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve sanayiciler ile bir araya geldiler.

Ziyaret sırasında konuşan MTOSB Başkanı Sabri Tekli, “Mersin sanayisi her geçen gün kabına sığmayan ve giderek gelişen, teknolojiye ayak uydururken, diğer taraftan sürekli yeni pazarlar keşfeden bir yapıya sahip. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan sanayicilerimiz, ülke istihdamının ayakta kalmasının temelini oluşturuyor. Son yılların parlayan yıldızı olan Mersin sanayisinin önümüzdeki yıllarda çok farklı atılımlar yapacağına inancımız tamdır” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ise, ‘”anayicilerimiz ülkemiz için çok değerlidir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi olarak da örnek bir OSB’siniz” dedi.

Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Cengiz Gökçel ise sanayicilerin sorunlarının kendilerini yakından ilgilendirdiğini, sorunları bildiklerini ve çözümleri ise sanayiciler ile birlikte üreteceklerini kaydettiler.

Toplantı sanayicilerin milletvekillerine soru, talep ve önerilerini iletmesi ile tamamlandı.

   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 
  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA