JEOLOJİ ÖDÜLÜ MEܒYE


 

Haber Merkezi

Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü yüksek lisans öğrencisi Serdar Erdoğan, hazırladığı Yüksek Lisans Tezi ile "2019 Erguvanlı Mühendislik Jeolojisi  Ödülü"nün sahibi oldu.

2019 yılı Erguvanlı Mühendislik Jeolojisi Ödülleri'ne bu yıl; Bitirme Projesi/Çalışması, Yüksek Lisans/Yüksek Mühendislik Tezi, Doktora Tezi ve Uluslararası Makale kategorisi olmak üzere dört farklı kategoride başvuru yapıldı.

Tüm kategoriler için her biri üç bağımsız üyeden oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda; Yüksek Lisans/Yüksek Mühendislik Tezi dalında, Mersin üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalından mezun olan öğrencimiz Yük. Müh. Serdar Erdoğan, 2019 yılı ödülünü kazanan isim oldu.

22 Ağustos 2020 günü saat 10.00’da, Ankara’daki TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Genel Merkezi Salonu’nda düzenlenecek törenle ödülünü alacak Erdoğan; “Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Çoklu Karar Verme Tekniği Kullanılarak Erdemli (Mersin) Kentsel Yerleşim Alanının Sıvılaşma Potansiyelinin Değerlendirilmesi” başlıklı çalışmasını, Mühendislik Fakültemiz Jeoloji Mühendisliği’nden Doç. Dr. Hidayet Tağa danışmanlığında hazırladı.

   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA