SEÇER KADROSU İÇİN DÜĞMEYE BASTI


 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, geçmiş belediye yönetimleri döneminde görevlerinden alınarak pasif noktalara çekilen bazı personeli yeniden aktif görevlere getirdi.

Haber Merkezi 

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklama ile Başkan Seçer’in, önceki yıllarda aktif görevlerinden alınıp pasif görevlere çekilen kadrolara sahip çıktığı belirtildi. 
Seçer’in, daire başkanlıklarında kritik atamalar yaptığı dile getirilen açıklamada, “Bunun son örneği, Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı’nda şube müdürü olarak göreve başlayan personelde görüldü. Yine daha önce aktif görevdeyken kızağa çekilen personel Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Zabıta Dairesi Başkanlığı ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda da şube müdürü olarak görevlendirildi” denildi. 
Önceki görevlerine dönen personelin heyecan ve mutluluk yaşadığı belirtilen açıklamada, “Şube müdürü olarak görevlerine başlayan personelin yanı sıra önümüzdeki süreçte de benzer durumlar ile kızağa alınan liyakat sahibi personelin, önceki görevlerine getirilmesine dönük adımların atılabileceği belirtildi” ifadelerine yer verildi. 

   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA