Başkan Kocamaz’a bürokrat dayanmıyor!


Mersin Büyükşehir Belediyesinde görev değişikliğine gidildi. Daire başkanlıklarında yapılan atama ve görev değişiklikleri ile Başkan Burhanettin Kocamaz, kadroda yenileme yaptı.

Haber Merkezi

Buna göre; Tevfik Dinçer; Destek Hizmetleri Daire Başkanlığından Mali Hizmetler Daire Başkanlığına, Mustafa Ateşoğlu Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na, Rıfat Özen; İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanlığı’na getirildi.
Plan Proje Daire Başkanı Hüseyin Çankaya, tenzili rütbe ile memurluğa gönderilirken, Vedat Doğan; İtfaiye Daire Başkanlığından Fen İşleri Daire Başkanlığı’na getirildi.
Fen İşleri Daire Başkanı olan Hasan Gubaroğlu ise genel sekreter yardımcısı oldu. 
Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Celal Taş, Engelliler Daire Başkanı olurken, Genel Sekreter Yardımcısı Turan Karadağ; Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na getirildi. 
Engelliler Daire Başkanı Serdar Tanrıverdi, Çevre Koruma Dairesine Ruhsat Şube Müdürü olarak atanırken, Arif Sayın; Kongre Merkezi Müdürlüğünden, İtfaiye Daire Başkanlığı’na getirildi. Ayrıca çok sayıda daire başkanının yerlerinin değiştirildiği de öğrenildi.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA