MERSİN İŞKUR 1. İŞ’TE GENÇLİK BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR


Haber Merkezi

Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Profesyonel İnsan Kaynakları Platformu, İş Kulübü işbirliğinde düzenlenecek olan 1. İş’te Gençlik Buluşması çalışmaları devam ediyor.

Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Halil Bozkurt yaptığı açıklamada, ülkemizin en önemli sorunlarından olan nitelikli işgücünün tecrübe, iş arama kanallarına ulaşımı ve iş arama becerileri olduğunu söyledi. Bozkurt, bu problemlerin çözümüne yönelik olarak; Sosyal Çalışma Programı katılımcısı Üniversite öğrencileri, işyeri yetkilileri ve ilgili kurum/kuruluşlarını bir araya getirerek, Sosyal Çalışma Programı katılımcısı Üniversite öğrencilerini iş gücü piyasasına hazırlamak, istihdam edilebilirliklerini arttırmak, iş arama becerileri konusunda güçlendirmek, 2019 Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Mersin Çalışma ve iş Kurumu hizmetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla 1. İş’te Gençlik Buluşması etkinliği düzenleneceğini belirtti.

Sosyal Çalışma Programı katılımcısı üniversite öğrencileri için büyük bir fırsat olan 1. İş’te Gençlik Buluşması’nın 28 Ağustos 2019 saat 13:00’da Mersin Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacağı açıklandı.

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA