SİYASET EKONOMİ SAĞLIK EĞİTİM YAZARLAR SPOR
 
 
 
 

BÜYÜKŞEHİRDEN TOPLUM MEMNUNİYETİ ANKETİ


Mersin Büyükşehir Belediyesi, toplum memnuniyeti anketi yaparak daha iyi bir hizmet için adım attı.

SONER AYDIN

31 Mart seçimlerinin ardından koltuk değişiminin yaşandığı Mersin Büyükşehir Belediyesi, toplum memnuniyeti anketi yaparak daha iyi bir hizmet için adım attı. Turist/ziyaretçi, basın/medya, STK, akademisyen, iş adamı, baro, meslek odası gruplarına yönelik gerçekleştirilen anket; iletişim, topluma etki ve katkı, çalışma ortamına etkisi, çevreye saygı, imaj ve itibar, ödüller ve basında yer alma konu başlıklarını içeriyor. Büyükşehir Belediyesi’ne dair görüşlerin de istendiği ankette, personelin kılık kıyafetine kadar sorular yer alıyor. Çevre ile ilgili soruların yer aldığı ankette, son günlerde vatandaşı isyan etme noktasına getiren sinek ve haşere sorunu da yer aldı. 

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (1)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  • Gönderen : Caner Ural - Tarih : 18/7/2019 - 23:20:06
    Esnafın cadelerdeki kaldırım ve kaldırım önündeki yolu İŞGAL edişleri sinek ve haşereden daha önemli,ben mucadele edrim ama esnafın işgaline mani olacak gücüm yok.Anlayışlarınıda görmüyorum.Oy kaygısı devam edecekse kimse birşey yapamaz.Kaba kuvvet galip gelir.Yaptığım yorumların sonucu ne oluyor.Bilgilenmem gerekiyormu?Gerek görülmüyorsa siz ve ben meşgul olunmasın.


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA