SANAYİDE FARK YARATANLAR ARANIYOR


 

Mersin’in çevresel açıdan gelişimini teşvik etmek amacıyla “Mersin Çevre Ödülleri” adı altında bir yarışma programı düzenleniyor.

Haber Merkezi

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirerek iş dünyasına örnek oluşturmak ve kentte çevresel açıdan sürekli gelişimini teşvik etmek amacıyla “Mersin Çevre Ödülleri” adı altında bir yarışma programı düzenleniyor. Yarışmaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 13 Mayıs 2019. 
Mersin Valiliği himayesinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nce ‘Mersin Çevre Ödülleri’ isimli bir yarışma programı düzenlenecek. KOBİ ve Büyük Ölçekli İşletmeler olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecek yarışma programı için başvurular 15 Nisan 2019 Pazartesi günü başladı. 13 Mayıs 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek olan başvurular; www.mersincevreodulleri.org internet sitesinde yayımlanan başvuru formunu online olarak doldurarak, sitede hazır olarak yer alan, PDF haline getirilmiş başvuru dosyasını doldurup mersincevreodulleri@gmail.com adresine e-posta ile göndererek, başvuru dosyasını kağıt ortamında hazırlayarak bir üst yazı veya dilekçe ekinde Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’na göndererek, yapılabilecek.
Jüri değerlendirme süreci sonrasında ödüller, 11 Haziran 2019’da Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. 

Detaylı bilgi ve başvuru için: www.mersincevreodulleri.org

   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

  NÖBETÇİ ECZANELER
 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA