SİYASET EKONOMİ SAĞLIK EĞİTİM YAZARLAR SPOR
 
 
 
 

“TİYATRO OYNUYORLAR”


Bursa’da bir açılışa katılan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Mersin Şehir Hastanesi’ne yönelik ulaşım sıkıntılarına dair yapılan haberlere tepki gösterdi.

“Bizim bu millete sevdamız var” diyen Çavuşoğlu, “Aşk ile koşan yorulmaz kadrolara sahibiz. Bursa'nın Türkiye'nin dört bir yanına hastaneler sağlık ocaklar yapıyoruz. Bunlar Türkiye'de hayaldi. Ama biz bunları başardık. 24 Haziran'dan itibaren de daha güzel yatırımlarla devam edeceğiz. Karşımızdaki muhalefet anlayışı çok farklı. Bizim yaptıklarımıza karşın bende bunu yapacağım diye gelmiyor. Mütareke basını Mersin'deki şehir hastanesine giderek oranın itibarını, AK Parti'nin itibarını yıpratmak için tiyatro oynuyor. Bunlarda bu ülkeyi yönetmek üzere yola koyulanlar. Kardeşim güneş balçık ile sıvanır mı? Güzele güzel demeyenin yapılan işe yaptı demeyenin olduğu bir yerde kalpler kötü kardeşim. Bunlar köşklerde hükümet kurup hükümet yıkmışlar. Manşetleriyle hükümet kurup hükümet yıkmışlar. Ama nafile onlar eskide kaldı" diye konuştu. (İha)

   

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  HABERCİ GAZETESİ
 

  HABER ARAMA
 
  

  HABERCİ SPOR
 


  BİK İLANLAR
 


  SOSYAL MEDYA
 

 
 

 
sanalbasin.com üyesidir

 
         
ANASAYFA HABER ARŞİVİ KÜNYE İLETİŞİM GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinhaberci.com © Copyright 2016-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA